Ljusplåtar rokoko

259903

LJUSPLÅTAR, 1 par, koppar, rokoko, 1700-tal, för 1 ljus vardera, höjd 29 cm

Skador, senare ljusarmar och fästen

Belysning, Ljusstakar, Diverse

Rum 14

Ljusplåtar rokoko

Budhistorik (21 bud)
1399416
2 600
1399413
2 400
1399410
1399411
1399410

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.