Kurt Jungstedt oljemålning

259902

LJUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): "El charro", signerad Jungstedt och daterad á tergo -49, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1395759
1 300
1399185
1395759
1399104
1395759

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.