Spegellampett

259901

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, för 1 ljus, förgylld dekor, höjd 38 cm

senare glas, ej ursprunglig ljushållare, färgbortfall

Speglar

Kundcenter

Spegellampett

Budhistorik (39 bud)
1399282
4 600
1399280
4 400
1399268
4 200
1399279
4 200
1399268
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.