Gustaviansk spegel

259900

SPEGEL, gustaviansk, förgylld dekor, höjd 70x29 cm

Delar saknas, skador, senare glas

Speglar

Rum 6

Gustaviansk spegel

Budhistorik (10 bud)
1395588
950
1395561
900
1395587
900
1395561
850
1392858

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.