Oljemålning

259899

VERGEAUD, Jean-Antoine-Armand (1800-tal), tillskriven: Interiör, signerad, olja på duk, ca 61x50 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1399940
450
1396133
1396108
1395651

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.