Zorn etsning

259897

ZORN, Anders (1860-1920): Frida, 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,7 cm, LITTERATUR: Asplund 263, Hjert & Hjert 161, ZG 263

Kundcenter

Zorn etsning

Budhistorik (14 bud)
1399721
2 800
1399718
2 600
1399717
2 400
1399716
1399715
1 800

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.