Salongsbord Louis XVI-stil

259896

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 1800-tal, mahognyfanerat, skiva av carraramarmor, genombruten kantlist i mässing, utdragbara ljusbrickor, höjd 73,5, diameter 60 cm

Rum 8

Salongsbord Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
1404388
3 200
1404386
1404383
2 800
1404382
2 600
1404381
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.