Satsbord

259892

SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, orientalisk dekor, höjd 67-71, 38 x 30, 44 x 32, 35 x 51 cm

Slitage, fläckar

Rum 8

Satsbord

Budhistorik (26 bud)
1405084
4 200
1405081
1405081
3 800
1405078
3 600
1405080
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.