Nils Kölare gouache

259891

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -75, gouache, 15,5x12 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Nils Kölare gouache
Budhistorik (4 bud)

1396852
1395714
1393740
1393018

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.