Tidningsställ

259890

TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal, mässing och betsat trä, på hjultrissor, höjd 90 cm

Bruksslitage

Diverse, Möbler

Rum 5

Tidningsställ

Budhistorik (12 bud)
1395338
1395990
1395338
750
1395793
700
1395338
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.