Figurin Gustavsberg

259889

FIGURIN, parian, Gustavsberg, "efter badet" höjd 52

Ytskador, lagning, nagg

Ändringar/tillägg
Ytskador, lagning, nagg

Konst, Skulptur

Kundcenter

Figurin Gustavsberg

Budhistorik (6 bud)
1402467
1402382
900
1401674
550
1401596
500
1396798
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.