Pierre Lofsson litografi

259888

OLOFSSON, Pierre (född 1921): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 49/60, färglitografi, 21x27,5 cm

Fack 8

Pierre Lofsson litografi
Budhistorik (12 bud)
1398299
1395245
1398298
1395245
1396223
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.