Taburett gustaviansk

259884

TABURETT, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld

Slitage, enstaka bräckage, smärre dekorskador

Rum 2

Taburett gustaviansk

Budhistorik (16 bud)
1404905
5 000
1404896
4 800
1400144
4 600
1404895
4 600
1400144
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.