Astrid Harms Ringdahl oljemålning

259882

RINGDAHL, Astrid Harms (1912-1984): Naken vinna, signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1966, olja på duk, 27x22 cm

Uppfordrad på pannå, något vågig duk

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1398104
700
1399714
650
1398104
500
1399707
450
1398104

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.