Axel Fridell torrnål Göran Helsinges gränd

259879

FRIDELL, Axel (1894-1935): Göran Helsinges gränd, 1932, signerad A. Fridell och daterad i plåten, torrnål, 37,6x25, litteratur: Haskel 343, III état Ffgk 1936

Fack 2

Budhistorik (12 bud)
1399071
1 900
1398296
1 800
1398950
1 700
1398296
1 600
1397069

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.