Ljusstakar 1800-tal

259877

LJUSSTAKAR, 1 par, senempirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 23 cm

smärre bucklor, något skeva

Belysning

Monter 23

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1403763
1397034
1 400
1403758
1 400
1397034
1 300
1396883

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.