Damsekretär Louis XVI-stil

259872

DAMSEKRETÄR, Louis XVI-stil, mahognyfanerad, lådinredning bakom klaff, höjd 96, 48 x 26 cm

omarbetad, skador, lagningar, kompletteringar

Ändringar/tillägg
nyckel och beslag finns hos utlämningen

Rum 14

Damsekretär Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
1395177
900
1402504
850
1395177
1402503
750
1395177
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.