Etagère 1800-tal

259869

ETAGÈRE, England 1800-tal, för hörn, mahognyfanerad, urtag för handfat och koppar, höjd 110, 73 x 49 cm

slitage, torrsprickor, fanerskador

Rum 5

Etagère 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1403713
1 700
1403706
1 600
1403671
1403705
1 400
1403671
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.