Spegelbyrå nyrennäsans

259868

SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, nyrennäsans, byrå med tre lådor och uppsats, beslag i gustaviansk stil, höjd 199, 109x55 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Rum 7

Spegelbyrå nyrennäsans

Budhistorik (21 bud)
1399376
3 800
1399375
3 600
1399374
3 400
1399372
3 200
1399371

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.