Taklampa 1960-tal

259861

TAKLAMPA, 1960-tal, välvda kopparblad på en stomme plåt, höjd 32 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 3

Taklampa 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
1399317
1399316
2 800
1399315
2 600
1399314
2 400
1399303

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.