Mats Hådell oljemålning

259847

HÅDELL, Mats (1900-tal): 2 st, Nakenstudier, monogramsignerade Mats Hådell, olja på duk, respektive ca 38x55 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1401292
1401279
1 900
1401291
1 800
1401279
1 700
1400201
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.