Mats Hådell oljemålning

259842

HÅDELL, Mats (1900-tal): Skogspyssel, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 51x61 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1399995
2 400
1401977
1399995
1401297
1 900
1399995
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.