Mats Hådell oljemålning

259836

HÅDELL, Mats (1900-tal): Nog är det han som far med sina renar.., signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1399994
1401295
1399994
1401294
1 900
1399994
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.