Mats Hådell oljemålning

259826

HÅDELL, Mats (1900-tal): Troll på skogsvandring, signerad Mats Hådell, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1401101
3 800
1401096
3 600
1401093
3 400
1401095
3 200
1401093

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.