Mats Hådell oljemålning

259822

HÅDELL, Mats (1900-tal): Balansakt, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1397312
1392406
1392405
700
1392404

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.