Baljfåtöljer

259819

BALJFÅTÖLJER, 1 par sengustaviansk stil, bemålade och bronserade

Slitage, skador, lagningar

Ändringar/tillägg
Slitage, skador, lagningar

Rum 2

Baljfåtöljer

Budhistorik (43 bud)
1399691
27 000
1399689
26 000
1399686
25 000
1399687
25 000
1399686
24 000

Slutpris SEK:
27 000
2 719 EUR, 3 089 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.