Taburetter 1 par

259816

TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor, sitthöjd 42 cm

Smärre slitage, sprickor

Rum 14

Taburetter 1 par

Budhistorik (13 bud)
1399495
2 800
1399256
2 600
1399256
2 400
1398003
1398003

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.