Spegel i empirestil

259811

SPEGEL, empirestil, 1800-talet mitt, förgylld, delvis skuren dekor samt pastellage, 171x91 cm

Fläcklar och slitage

Speglar

Rum 7

Spegel i empirestil

Budhistorik (7 bud)
1399738
3 200
1399736
1399737
2 800
1399736
2 600
1399708
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.