Textil

259810

TEXTIL/ BONAD, troligen Indien, 1900-tal, brodyr med tråd i metall, monterade cabochonslipade ädelstenar samt fasettslipade stenar, 150x92 cm

Slitage, enstaka bortfall

Mattor/Textilier

Rum 2

Textil

Budhistorik (20 bud)
1399766
1 600
1399417
1399397
1 400
1399415
1 400
1399397
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.