Spegel sengustaviansk

259803

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, dekorfält i gouache med historicerande scen, ca 104x52 cm

Renoverad och kompletterad, slitage, spegelglas med fläckar

Speglar

Rum 2

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (30 bud)
1399090
5 600
1399091
5 400
1399090
5 200
1399088
5 000
1399088
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.