Hans Belin oljemålning

259793

BELIN, Hans (1936-2007): "Adam och Eva", signerad Hans Belin, olja på pannå, 82x102 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Hans Belin oljemålning

Budhistorik (42 bud)
1399619
18 000
1399618
17 500
1399611
17 000
1399613
16 500
1399611
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 717 EUR, 1 931 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.