Marianne Kanter oljemålning

259791

KANTER, Marianne (född 1944): Solbadande, monogramsignerad MK, olja på duk, 60x53 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Marianne Kanter oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1396777
950
1393512
900
1393511
850
1392787
700
1392786
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.