Olle Nyman skulptur

259772

NYMAN, Olle (1909-1999): Objekt, porslin, glas, keramik, sten, gips mm, signerad och daterad O Nyman -88, höjd 48 cm

Konst, Skulptur

Kundcenter

Olle Nyman skulptur

Budhistorik (41 bud)
1398483
32 000
1398481
31 000
1398481
29 000
1398479
28 000
1398476
27 000

Slutpris SEK:
32 000
3 066 EUR, 3 600 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.