Emaljskylt

259768

REKLAMSKYLT, omkring 1900-talets mitt, emalj, reklam för Tvättbjörn tvättmedel, ca 46x32 cm

Slitage, emaljbortfall

Diverse

Rum 3

Emaljskylt

Budhistorik (13 bud)
1397780
850
1397396
1397333
750
1397395
700
1397333
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.