Industrilampor

259754

INDUSTRILAMPOR, 2 st, aluminium, höjd ca 40 cm

Bucklor, slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Industrilampor

Budhistorik (11 bud)
1397829
900
1397816
850
1394288
1397815
1394288
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.