Bali Fristedt oljemålning

259753

FRISTEDT, Bali (samtida): "Vik vid ödegården", signerad Bali Fristedt daterad a terg 1990, olja på duk, 23x29 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Bali Fristedt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1398559
450
1397814
1398444
1397814

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.