Bali Fristedt oljemålning

259749

FRISTEDT, Bali (samtida): Vik, signerad Bali Fristedt daterad a tergo 1986, olja på duk, 56x45 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Bali Fristedt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1398267
850
1397804
1398266
750
1397804
700
1397364
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.