Bali Fristedt oljemålning

259748

FRISTEDT, Bali (samtida): "Vårstigen", signerad och daterad Bali Fristedt, olja på duk, 55x66 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Bali Fristedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1398646
1398644
950
1398640
900
1398638
850
1398637

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.