Madeleine Pyk oljemålning

259744

PYK, Madeleine (född 1934): "1000 meter djupt", signerad M Pyk, olja på duk, ca 33,5x46,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1395323
2 400
1395938
2 400
1395323
1395937
1395323
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.