Armlänsstolar och stolar

259738

ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, STOLAR, 1 par, Enlgland/Holland, 1800-tal, fanerade med mahogny, bloemen-marqueterie, grön tagelklädsel

bräckage, fanerskador, slitage

Rum 2

Armlänsstolar och stolar

Budhistorik (18 bud)
1398770
4 400
1397347
4 200
1397370
4 200
1397347
1397369
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.