Madeleine Pyk oljemålning

259737

PYK, Madeleine (född 1934): 2 st, "Vagner", "Luxembourg", signerade M Pyk, olja på papper, respektive ca 16x20, 15x22 cm cm

Konst, Måleri

Fack 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1394897
1392422
1 400
1392261
1 300

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.