Fåtöljer 1 par gustavianska

259736

FÅTÖLJER, 1 par, gustavianska lindomearbeten, träskuren dekor av bandfläta, ryggen med räfflade sköldar, förgyllda

smärre dekorskador, förstärkningar

Rum 2

Fåtöljer 1 par gustavianska

Budhistorik (20 bud)
1397915
16 500
1398747
16 000
1397915
15 500
1398746
15 000
1397915
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.