Bengt Fransson oljemålning

259735

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommardag med barnen", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27

Konst, Måleri

Rum 4

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1398438
850
1398249
1394623
750
1394456
500
1394233
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.