Bengt Fransson oljemålning

259733

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vid Havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1397618
1396580
1394950
1394627
1 400
1393444
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.