Madeleine Pyk oljemålning

259727

PYK, Madeleine (född 1934): Kvinnofigurer, signerad M Pyk, olja på pannå, ca 24x19 cm

Hörn med slitage/bortfall

Konst, Måleri

Monter 15

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1398470
5 600
1398469
5 400
1398468
5 200
1398467
5 000
1398465
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.