Skrivpulpet

259723

SKRIVPULPET, 18/1900-tal, delvis valnöt samt valnötsfanér, svarvad och delvis genombruten dekor, sarg med låda, hjultrissor, höjd ca 102, 67x42,5 cm

Renoverad och kompletterad, mindre fanérskador

Rum 4

Skrivpulpet

Budhistorik (21 bud)
1406408
1403884
2 800
1403861
2 600
1403883
2 600
1403861
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.