Golvlampa

259696

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, HW Armatur, mässing, vitt frostat glas, höjd 143 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa

Budhistorik (4 bud)

1398264
1398416
1398264
1391542

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.