Cakestand England

259693

CAKESTAND, 1900-tal, mahogny, England, höjd 86 cm

Smärre slitage

Rum 4

Cakestand England

Budhistorik (13 bud)
1398532
1 300
1398378
1398378
850
1397984
1397984
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.