Oljemålning S. Cronier

259651

CRONIER, Sven (samtida): Svartvit komposition, olja på duk, signerad och daterad S Cronier 2008, 100x100 cm

Smärre intryckningsskada

Konst, Måleri

Rum 17

Oljemålning S. Cronier

Budhistorik (3 bud)

1397390
1393879
1391843

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.