Urnor ett par

259649

LOCKURNOR, 1 par, Tyskland 1900-tal, höjd 34 cm

nagg

Keramik/Porslin

Monter 11

Urnor ett par

Budhistorik (17 bud)
1397479
1397439
1397478
1397439
900
1397477
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.